Wiera Natural OÜ on Eestis tegutsev pereettevõte, mis toodab disainitud looduslähedasi käsitööküünlaid. Tootmine asub kaunis maakohas, pererahva koduõuel. Meistrikoda on saanud populaarseks grupikülastuste osas – tuntakse huvi nii käsitööküünalde kui kontseptsiooni vastu.

Wiera Natural OÜ poolt loodud bränd WIERA Country Home Candle kannab endas Skandinaavialikku maakodu stiili, rustikaalsust ning metsikuid loodusvaateid.

Wiera Country Home Candle jaguneb disainitud küünlakollektsioonideks, tehes koostööd parimate fotokunstnike ning disaineritega. WIERA põhisortimendis on hetkel erinevates klaaskonteinerites küünlad ning kollektsioone toetavad teeküünalde komplektid.

Erilist tähelepanu pöörab ettevõte tänapäevasele innovatsioonile, töötades välja koostöös Eesti riikliku ülikooli Tallinna Tehnika Ülikooliga eestimaisest puust küünlatahi prototüübi, mis on andnud konkurentsi eelise omasuguste seas.

Valmistame kõiki oma tooteid ise, mis annab võimaluse luua uusi kollektsioone ning seejuures jälgida kvaliteeti. 

Küünalde põhitooraineks on 100% looduslik sertifitseeritud sojavaha ning aroomi -ning eeterlikud õlid. Küünlad valmivad käsitööna väikestes partiides.


Merilin Alve, Juht

Tel: +3725215735, ekiri: merilin@wiera.ee või info@wiera.ee

Ülle Olle, Vanem-meister


WIERA NATURAL OÜ

Tegevus aadress: Protto talu, Viira küla, Veriora vald 64224, Põlvamaa

Asukoht kaardil: https://goo.gl/y3dHK1